+90 264 273 36 27 +0 536 578 34 79
+90264 273 36 27
Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Galeri Odalarımız Ön Kayıt Ziyaretci Defteri İletişim
HAKKIMIZDA

Filinta Apart Öğrenci Yurdu ve Yaşam Merkezi
Ev rahatlığı ile otel konforunun bir arada sunulduğu, alışılmış öğrenci yurdu anlayışından farklı olarak yeni nesil bir bakış açısıyla tasarlanan Filinta Apart Yurdu'nda her şey, öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak düşünüldü.
Lüks ve ferah odaların yanı sıra, öğrencilerin diledikleri zaman diledikleri şekilde vakit geçirebilecekleri sosyal tesisler de yer almakta.
Konforlu Odalar
1 ve 2 kişilik odalarda, ortopedik bazalı yatak, uydu bağlantılı TV, kütüphaneli çalışma masası, mini yemek masası, buzdolabı, giysi dolabı, hilton banyo-tuvalet, saç kurutma makinesi, wifi internet, telefon, merkezi ısıtma-soğutma sistemi bulunmakta.
Resepsiyon
Öğrencilere diledikleri zaman yardımcı olabilecek bir resepsiyon görevlisi 24 saat bulunmakta.
Kütüphane ve Etüd Salonu
Sessiz, sakin bir ortamda ders çalışma imkanı sunan kütüphane ve etüd salonu oldukça rahat...
Bol bol sosyalleşmek ve keyifli vakit geçirmek için...
Öğrencilerin arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri; Cafe, Saklı Bahçe gibi oldukça keyifli alanların yanı sıra kompleks içerisinde Spor Salonu da yer almakta.
Hem rahatlamak hem dinlenmek için...
Türk Hamamı ile hem rahatlamak hem dinlenmek mümkün...
Güvenlik
Merkezimiz 24 saat kapalı kamera sistemiyle izlenmekte. Ayrıca; yangın, deprem gibi afetlere karşı alınan üst seviyede güvenlik tedbirlerinin yanı sıra odalarda acil yardım butonları bulunmakta. Odalara giriş-çıkışlar için elektronik kartlı geçiş sistemi kullanılmakta.
Sağlık
Uzman sağlık çalışanının bulunduğu revir hizmeti mevcut.
Temizlik
Odalar için haftada iki gün temizlik hizmeti verilmekte. 15 günde bir olmak üzere, nevresim değişikliği yurt görevlileri tarafından sağlanmakta.
Yemek
Yurt içerisinde bulunan cafe bölümünde sabah,öğlen ve akşam yemekleri için yiyecek alternatifleri bulmak mümkün.
Her yere yakın...
Çevresindeki üniversitelere oldukça yakın konumuyla öğrencilere avantaj sağlayan merkezimiz, metrobüse 5 dakika yürüme mesafesinde yer almakta.
"Türk Hamamı, Spor Salonu gibi sosyal tesis kullanımları yurt ücretine dahildir. Ayrıca bavul odası ve ütü odası kullanımı ücretsizdir. Çamaşır yıkama hizmeti ise yıkama kartlarına kontör yükleme yoluyla sağlanmakta."